Rage Street Fighter 5 All-Star League results

Posted by Nicholas 'MajinTenshinhan' Taylor • July 28, 2018 at 6:43 a.m. PDT

Updated with final results: We've added the final results for the 2018 Rage Street Fighter 5 All-Star League into this story. You can find them all below, along with battle logs.

There's a new league event being set to occur in Japan, organized by Rage eSports.

The format of the tournament, once the teams have been decided, will be a set of matches between the teams, in which each game is a first-to-1, but the teams have to win 3 out of 5 sets between the teams, and will be played in a round robin format where wins and losses in the team matches will come in to play.

These six players are FOX|Tokido, CYG|Daigo, FD|Fujimura, Liquid|Nemo, Ponos|Moke and DNG|Itabashi Zangief.

Each of these players will take part in a draft on Thursday May 31st, to pick players for their teams. From there, the competition will continue on various days for the next 2 months.

The matches are being played with 3v3 teams, so each player will add two fighters to stand beside them. There's a lot of money being played for here, with the first placing team getting 6 million yen ($54,663) while the second placing team will receive 3 million yen ($27,331) and the third place team being awarded 1 million yen ($9,111).

Streaming is being done at OpenRec.

Street Fighter 5: Arcade Edition Rage Grand Finals — Results

1st place: Itazan Ocean
• DNG|Itabashi Zangief (Abigail)
• Gachikun (Rashid)
• Machabo (Necalli)

2nd place: Fujimura Emerald
• FD|Fujimura (Ibuki)
• FOX|Momochi (Kolin, Cody, Akuma)
• GRPT|MOV (Chun-Li)

3rd place: Daigo Gold
• CYG|Daigo (Guile)
• FAV|Sako (Menat)
• RB|Bonchan (Nash, Karin)

Day 12, July 28th — Grand Finals Battle Log

Emerald vs. Ocean

Set 4
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Emerald: FOX|Momochi (Akuma).
• Emerald: FOX|Momochi (Akuma) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).

Set 3
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Ocean: Gachikun (Rashid).

Set 2
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).

Set 1
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Emerald: FOX|Momochi (Akuma).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).

Gold vs. Ocean

Set 4
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).
• Gold: RB|Bonchan (Nash) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Gold: FAV|Sako (Menat).

Set 3
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).

Set 2
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Gold: FAV|Sako (Menat).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).

Set 1
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Gold: FAV|Sako (Menat).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).

Day 11, July 26th — Special Exhibition

Results

1. Team Korea
- PG|Infiltration (Menat)
- AB|Poongko (Abigail)
- UYU|NL (Cammy)

2. Team Japan
- CYG|Daigo (Guile)
- FAV|Sako (Menat)
- FD|Fujimura (Ibuki)

Battle Log

Korea vs. Japan

Set 5
• Korea: UYU|NL (Cammy) beat Japan: FD|Fujimura (Ibuki).
• Korea: UYU|NL (Cammy) beat Japan: CYG|Daigo (Guile).
• Japan: CYG|Daigo (Guile) beat Korea: AB|Poongko (Abigail).
• Korea: AB|Poongko (Abigail) beat Japan: FAV|Sako (Menat).

Set 4
• Japan: FD|Fujimura (Ibuki) beat Korea: AB|Poongko (Abigail).
• Japan: FD|Fujimura (Ibuki) beat Korea: UYU|NL (Cammy).
• Korea: UYU|NL (Cammy) beat Japan: FAV|Sako (Menat).
• Japan: FAV|Sako (Menat) beat Korea: PG|Infiltration (Menat).

Set 3
• Japan: FD|Fujimura (Ibuki) beat Korea: UYU|NL (Cammy).
• Japan: FD|Fujimura (Ibuki) beat Korea: AB|Poongko (Abigail).
• Japan: FD|Fujimura (Ibuki) beat Korea: PG|Infiltration (Menat).

Set 2
• Korea: AB|Poongko (Abigail) beat Japan: FD|Fujimura (Ibuki).
• Korea: AB|Poongko (Abigail) beat Japan: FAV|Sako (Menat).
• Korea: AB|Poongko (Abigail) beat Japan: CYG|Daigo (Guile).

Set 1
• Korea: UYU|NL (Cammy) beat Japan: CYG|Daigo (Guile).
• Korea: UYU|NL (Cammy) beat Japan: FD|Fujimura (Ibuki).
• Korea: UYU|NL (Cammy) beat Japan: FAV|Sako (Menat).

Note: Rules were slightly different in this team match, instead opting for a team battle where the winner remained until beaten.

Street Fighter 5: Arcade Edition Team Standings


# Team Name Players Set Record Match Record GD
1 Fujimura Emerald FD|Fujimura, FOX|Momochi, GRPT|MOV 7-3 71-55 +16
2 Daigo Gold CYG|Daigo, FAV|Sako, RB|Bonchan 7-3 67-53 +14
3 Itazan Ocean DNG|Itabashi Zangief, Machabo, Gachikun 7-3 67-56 +11
4 Nemo Aurora Liquid|Nemo, GGP|Kazunoko, AB|StormKubo 4-6 60-64 -4
5 Moke Sunrise Ponos|Moke, CO|Dogura, FD|Haitani 3-7 44-65 -21
6 Tokido Flame FOX|Tokido, CYG|Fuudo, Mago 2-8 58-74 -16

Day 10, July 25th — Battle Log

Gold vs. Emerald

Set 4
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Gold: FAV|Sako (Menat).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).

Set 3
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Gold: FAV|Sako (Menat).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).

Set 2
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Gold: FAV|Sako (Menat).

Set 1
• Gold: FAV|Sako (Menat) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).
• Gold: RB|Bonchan (Nash) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).

Flame vs. Sunrise

Set 4
• Flame: Mago (Cammy) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).

Set 3
• Sunrise: Ponos|Moke (Cammy) beat Flame: Mago (Cammy).
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).

Set 2
• Flame: Mago (Cammy) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).

Set 1
• Flame: Mago (Cammy) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).

Ocean vs. Aurora

Set 3
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).

Set 2
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).

Set 1
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).

Day 9, July 17th — Battle Log

Gold vs. Sunrise

Set 4
• Gold: FAV|Sako (Menat) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Gold: RB|Bonchan (Karin) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).

Set 3
• Gold: RB|Bonchan (Karin) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Gold: FAV|Sako (Menat) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).

Set 2
• Gold: RB|Bonchan (Karin) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).
• Sunrise: Ponos|Moke (Cammy) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Gold: FAV|Sako (Menat).

Set 1
• Gold: RB|Bonchan (Karin) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Gold: FAV|Sako (Menat).

Emerald vs. Aurora

Set 5
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Emerald: FOX|Momochi (Cody).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).

Set 4
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Emerald: FOX|Momochi (Cody).
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).

Set 3
• Emerald: FOX|Momochi (Cody) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).

Set 2
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Emerald: FOX|Momochi (Cody).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).

Set 1
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Emerald: FOX|Momochi (Cody).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).

Flame vs. Ocean

Set 5
• Flame: Mago (Cammy) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).

Set 4
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Flame: Mago (Cammy).

Set 3
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Flame: Mago (Cammy) beat Ocean: Gachikun (Rashid).

Set 2
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Flame: Mago (Cammy).

Set 1
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Flame: Mago (Cammy).
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).

Day 8, July 10th — Battle Log

Gold vs. Flame

Set 5
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Gold: RB|Bonchan (Karin).
• Gold: FAV|Sako (Menat) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Flame: Mago (Cammy).

Set 4
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Gold: RB|Bonchan (Karin).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Flame: Mago (Cammy).
• Gold: FAV|Sako (Menat) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).

Set 3
• Flame: Mago (Cammy) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Gold: FAV|Sako (Menat).
• Gold: RB|Bonchan (Karin) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).

Set 2
• Gold: RB|Bonchan (Karin) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Gold: FAV|Sako (Menat) beat Flame: Mago (Cammy).

Set 1
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Gold: FAV|Sako (Menat).
• Gold: RB|Bonchan (Karin) beat Flame: Mago (Cammy).

Emerald vs. Ocean

Set 5
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).

Set 4
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Ocean: Machabo (Necalli).

Set 3
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Emerald: FOX|Momochi (Cody) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Ocean: Gachikun (Rashid).

Set 2
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).

Set 1
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).

Aurora vs. Sunrise

Set 3
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).

Set 2
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).

Set 1
• Aurora: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).

Day 7, July 5th — Battle Log

Gold vs. Ocean

Set 3
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Gold: FAV|Sako (Menat).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).

Set 2
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Gold: FAV|Sako (Menat).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).

Set 1
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Gold: FAV|Sako (Menat).

Flame vs. Aurora

Set 4
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Flame: Mago (Cammy) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).

Set 3
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Flame: Mago (Cammy).

Set 2
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Flame: Mago (Cammy).
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).

Set 1
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Flame: Mago (Cammy).
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).

Sunrise vs. Emerald

Set 3
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).

Set 2
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).

Set 1
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).

Day 6, July 4th — Battle Log

Gold vs. Aurora

Set 4
• Gold: FAV|Sako (Menat) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Gold: RB|Bonchan (Nash) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).

Set 3
• Gold: FAV|Sako (Menat) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Gold: RB|Bonchan (Karin) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).

Set 2
• Gold: RB|Bonchan (Nash) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Gold: FAV|Sako (Menat) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).

Set 1
• Gold: RB|Bonchan (Nash) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Gold: FAV|Sako (Menat).

Emerald vs. Flame

Set 4
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Mago (Cammy).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Emerald: FOX|Momochi (Cody).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).

Set 3
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Flame: Mago (Cammy).

Set 2
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Flame: Mago (Cammy).

Set 1
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Flame: Mago (Cammy).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).

Ocean vs. Sunrise

Set 4
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Ocean: Machabo (Necalli).

Set 3
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).

Set 2
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).
• Sunrise: Ponos|Moke (Cammy) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).

Set 1
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).

Day 5, June 19th — Battle Log

Gold vs. Flame

Set 4
• Flame: Mago (Cammy) beat Gold: RB|Bonchan (Karin).
• Gold: Scarz|Sako (Menat) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).

Set 3
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Flame: Mago (Cammy).
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Gold: Scarz|Sako (Menat).
• Gold: RB|Bonchan (Karin) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).

Set 2
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Gold: RB|Bonchan (Karin) beat Flame: Mago (Cammy).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Gold: Scarz|Sako (Menat).

Set 1
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Gold: RB|Bonchan (Karin) beat Flame: Mago (Cammy).
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Gold: Scarz|Sako (Menat).

Emerald vs. Aurora

Set 4
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).

Set 3
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).

Set 2
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).

Set 1
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).

Sunrise vs. Ocean

Set 3
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Ocean: Machabo (Necalli).

Set 2
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).

Set 1
• Sunrise: Ponos|Moke (Cammy) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).

Day 4, June 18th — Battle Log

Emerald vs. Sunrise

Set 4
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).

Set 3
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).

Set 2
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).

Set 1
• Sunrise: Ponos|Moke (Cammy) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).

Gold vs. Aurora

Set 4
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Gold: Scarz|Sako (Menat).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Gold: RB|Bonchan (Karin).

Set 3
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Gold: Scarz|Sako (Menat).

Set 2
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Gold: Scarz|Sako (Menat) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).

Set 1
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).
• Gold: Scarz|Sako (Menat) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).

Flame vs. Ocean

Set 5
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Mago (Cammy).
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Ocean: Gachikun (Rashid).

Set 4
• Flame: Mago (Cammy) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).

Set 3
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Flame. Mago (Cammy).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).

Set 2
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Flame: Mago (Cammy).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Ocean: Gachikun (Rashid).

Set 1
• Flame: Mago (Cammy) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Ocean: Gachikun (Rashid).

Day 3, June 14th — Battle Log

Gold vs. Ocean

Set 4
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Gold: RB|Bonchan (Nash) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Gold: Scarz|Sako (Menat) beat Ocean: Machabo (Necalli).

Set 3
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Gold: Scarz|Sako (Menat).
• Gold: RB|Bonchan (Nash) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Ocean: Machabo (Necalli).

Set 2
• Gold: RB|Bonchan (Nash) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Gold: Scarz|Sako (Menat).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).

Set 1
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Gold: Scarz|Sako (Menat).

Aurora vs. Sunrise

Set 5
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).

Set 4
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Sunrise: FD|Haitani (Akuma).
• Sunrise: Ponos|Moke (Cammy) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).

Set 3
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Sunrise: Ponos|Moke (Cammy) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).

Set 2
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).

Set 1
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Sunrise: Ponos|Moke (Cammy) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).

Flame vs. Emerald

Set 5
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Flame: Mago (Cammy) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).

Set 4
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).
• Flame: Mago (Cammy) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).

Set 3
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).
• Flame: Mago (Cammy) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).

Set 2
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Flame: Mago (Cammy).
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).

Set 1
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Flame: Mago (Cammy).

Day 2, June 13th — Battle Log

Gold vs. Sunrise

Set 4
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).
• Gold: Scarz|Sako (Menat) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).

Set 3
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Gold: Scarz|Sako (Menat) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).

Set 2
• Gold: Scarz|Sako (Menat) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Gold: RB|Bonchan (Nash) beat Sunrise: CO|Dogura (Urien).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).

Set 1
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Gold: Scarz|Sako (Menat).
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Sunrise: Ponos|Moke (Cammy) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).

Flame vs. Aurora

Set 5
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Flame: Mago (Cammy).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).

Set 4
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Flame: Mago (Cammy).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).

Set 3
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Flame: Mago (Cammy) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).

Set 2
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Mago (Cammy).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Flame: FOX|Tokido (Akuma) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).

Set 1
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Flame: Mago (Cammy).
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).

Ocean vs. Emerald

Set 4
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).

Set 3
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).

Set 2
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Emerald: FD|Fujimura (Ibuki) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Ocean: Gachikun (Rashid).

Set 1
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Ocean: Machabo (Necalli).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).

Day 1, June 5th — Battle Log

Ocean vs. Aurora

Set 5
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat GGP|Kazunoko (Cammy).
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat AB|StormKubo (Abigail).

Set 4
• Aurora: Liquid|Nemo (Urien) beat Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Ocean: Machabo (Necalli).

Set 3
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).

Set 2
• Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy) beat DNG|Itabashi Zangief (Abigail).
• Aurora: AB|StormKubo (Abigail) beat Ocean: Gachikun (Rashid).
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).

Set 1
• Ocean: Machabo (Necalli) beat Aurora: AB|StormKubo (Abigail).
• Ocean: DNG|Itabashi Zangief (Abigail) beat Aurora: Liquid|Nemo (Urien).
• Ocean: Gachikun (Rashid) beat Aurora: GGP|Kazunoko (Cammy).

Gold vs. Emerald

Set 4
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).
• Gold: Scarz|Sako (Menat) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).
• Gold: RB|Bonchan (Nash) beat GRPT|MOV (Chun-Li).

Set 3
• Gold: Scarz|Sako (Menat) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).
• Gold: RB|Bonchan (Nash) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).

Set 2
• Gold: CYG|Daigo (Guile) beat Emerald: FOX|Momochi (Kolin).
• Gold: RB|Bonchan (Nash) beat Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li).
• Gold: Scarz|Sako (Menat) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).

Set 1
• Emerald: GRPT|MOV (Chun-Li) beat Gold: CYG|Daigo (Guile).
• Gold: Scarz|Sako (Menat) beat Emerald: FD|Fujimura (Ibuki).
• Emerald: FOX|Momochi (Kolin) beat Gold: RB|Bonchan (Nash).

Flame vs. Sunrise

Set 3
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Sunrise: Ponos|Moke (Cammy) beat Flame: CYG|Fuudo (R. Mika).
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Flame: Mago (Cammy).

Set 2
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Sunrise: Ponos|Moke (Cammy) beat Flame: Mago (Cammy).
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Flame: CYG|Fuudo.

Set 1
• Sunrise: FD|Haitani (Akuma) beat Flame: FOX|Tokido (Akuma).
• Flame: CYG|Fuudo (R. Mika) beat Sunrise: Ponos|Moke (Cammy).
• Sunrise: CO|Dogura (Urien) beat Flame: Mago (Cammy).

Rage Street Fighter 5 All-Star League — Team Compositions

Flame (Team Tokido)
- FOX|Tokido (Akuma)
- CYG|Fuudo (R. Mika)
- Mago (Cammy)

Gold (Team Daigo)
- CYG|Daigo (Guile)
- Scarz|Sako (Menat)
- RB|Bonchan (Nash, Karin)

Emerald (Team Fujimura)
- FD|Fujimura (Ibuki)
- FOX|Momochi (Kolin, Cody)
- GRPT|MOV (Chun-Li)

Aurora (Team Nemo)
- Liquid|Nemo (Urien)
- GGP|Kazunoko (Cammy)
- AB|StormKubo (Abigail)

Sunrise (Team Moke)
- Ponos|Moke (Cammy)
- CO|Dogura (Urien)
- FD|Haitani (Akuma)

Ocean (Team Itazan)
- DNG|Itabashi Zangief (Abigail)
- Machabo (Necalli)
- Gachikun (Rashid)

Random Select Exhibition Match

1. Team A
- DNG|Itabashi Zangief (Akuma)
- FD|Fujimura (M. Bison)
- CYG|Daigo (Ibuki)

2. Team B
- Liquid|Nemo (Necalli)
- FOX|Tokido (Kolin)
- Nyanshi (Ed)

At the end of the Draft Selection, the present players (Ponos|Moke was absent) were divided up in two teams together with additional player Nyanshi, and played a exhibition match with characters being decided by random select.

Random Select Exhibition Match — Battle log

• CYG|Daigo (Ibuki) beat Nyanshi (Ed).
• FD|Fujimura (M. Bison) beat FOX|Tokido (Kolin).
• Liquid|Nemo (Necalli) beat DNG|Itabashi Zangief (Akuma).

Team Draft Process

Draft Details: The team leaders had a blind pick system for their first choices, and if any conflicts arose, they would draw ballots to see who got their chosen player.

First Round of Draft Decisions:
• CYG|Daigo and FOX|Tokido both chose CYG|Fuudo, FD|Fujimura and Liquid|Nemo both chose FOX|Momochi, while Ponos|Moke picked CO|Dogura and DNG|Itabashi Zangief picked Machabo.
• FD|Fujimura won the ballot draw for FOX|Momochi. FOX|Tokido won the ballow draw for CYG|Fuudo.
• For their repicks, CYG|Daigo picked Scarz|Sako while Liquid|Nemo picked GGP|Kazunoko.

Second Round of Draft Decisions:
• CYG|Daigo and FOX|Tokido both chose the same player again, this time being Mago. FD|Fujimura and Moke both picked FD|Haitani. DNG|Itabashi Zangief picked Gachikun and Liquid|Nemo picked AB|StormKubo.
• FOX|Tokido won the ballot draw yet again, this time for Mago. Ponos|Moke won the ballow draw over FD|Fujimura, gaining FD|Haitani to his team.
• For their repicks, CYG|Daigo and FD|Fujimura both picked RB|Bonchan, leading to a final ballot draw between the two.
• CYG|Daigo won the ballot draw, getting RB|Bonchan to his team. FD|Fujimura's final pick was GRPT|MOV.

Future Broadcast Schedule

June 27th: Special broadcast
July 27th: Special broadcast
July 28th: Grand final

Load comments (108)