Winter Brawl 11 results ft. SonicFox, ChrisG, RayRay, Scar, Punk

Posted by Nicholas 'MajinTenshinhan' Taylor • February 19, 2017 at 8:06 p.m. PST

Update: This story has been updated with final results.


Winter Brawl 11 is taking place this weekend in Essington, Pennsylvania, and there's a lot of action to be seen.

You can expect to see high level play in Street Fighter 5, Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Dead or Alive 5: Last Round, Pokkén Tournament, Guilty Gear Xrd Revelator, Mortal Kombat XL, King of Fighters 14, BlazBlue: Central Fiction, Injustice: Gods Among Us, Super Smash Bros. Wii U, Soul Calibur 5, Killer Instinct and more.

Players attending include FOX|SonicFox, EG|NYChrisG, PG|RayRay, FOX|Scar, ANBU|Punk, PIE|Smug, UA|Bass, Dieminion, IMT|ANTi, PG|Coach Steve, D-Link|LordKnight, MrKwiggle, DF|PinkDiamond, LI Joe, NS|Ludovic, Unkn0wn, TA|Moons, GG|SherryJenix and many more.

Streaming is being handled by Bifuteki, Funky P, KPB Live, Kombat Network and BlazeU25_.
Check out the full action below.

Street Fighter 5 — Results


1. A4|Punk (Karin, Necalli, Nash)
2. PIE|Smug (Balrog)
3. GTG|MikeAndIke12 (Laura, Urien)
4. EG|NYChrisG (Guile, Urien, Ibuki)
5. Wave|AutoMattock (Urien)
5. RoyalMist (Urien)
7. Dieminion (Guile)
7. TGS|Gimpy (Cammy)

9. LI Joe (Urien)
9. GIAC|KingBuffalo (Laura)
9. GoldenCen (Dhalsim)
9. TA|Moons (Rashid, M. Bison)
13. Chris Hu (Akuma)
13. DeAnthrax (M. Bison)
13. PxG|Ice (Guile, M. Bison)
13. Umali (Karin)

17. JonB
17. AT|Oscar
17. MTB|HDCloud
17. BedTimeBuddy (Ibuki)
17. Bri4n_F (Balrog)
17. DF|TrueLionheart (Necalli)
17. MasterMikee21
17. OMGItzAndre (R. Mika)

25. GTG|Sabo
25. AT|Geobraun
25. Alex Smith
25. EMP|KDZ
25. NS|Ludovic (Chun-Li)
25. BIFU|SpabRog
25. Kami
25. Plural

Street Fighter 5 — Top 8 battle log


• Grand finals, second set: A4|Punk (Karin) eliminated PIE|Smug (Balrog) 3-0.

• Grand finals, first set: PIE|Smug (Balrog) beat A4|Punk (Karin) 3-1.

• Losers finals: PIE|Smug (Balrog) eliminated GTG|MikeAndIke12 (Laura) 3-2.

• Losers semi-finals: PIE|Smug (Balrog) eliminated EG|NYChrisG (Urien) 2-1.

• Winners finals: A4|Punk (Necalli) beat GTG|MikeAndIke12 (Laura, Urien) 3-0.

• PIE|Smug (Balrog) eliminated RoyalMist (Urien) 2-0.

• EG|NYChrisG (Guile) eliminated Wave|AutoMattock (Urien) 2-0.

• RoyalMist (Urien) eliminated TGS|Gimpy (Cammy) 2-0.

• Wave|AutoMattock (Urien) eliminated Dieminion (Guile) 2-0.

• Winners semi-finals: GTG|MikeAndIke12 (Laura) beat EG|NYChrisG (Guile) 2-1.

• Winners semi-finals: A4|Punk (Karin) beat PIE|Smug (Balrog) 2-1.

Street Fighter 5 — Partial Top 16 battle log


• RoyalMist (Urien) eliminated TA|Moons (M. Bison, Rashid) 2-1.

• TGS|Gimpy (Cammy) eliminated GoldenCen (Dhalsim) 2-1.

• Dieminion (Guile) eliminated GIAC|KingBuffalo (Laura) 2-0.

• Wave|AutoMattock (Urien) eliminated LI Joe (Urien) 2-0.

• GTG|MikeAndIke12 (Laura) beat TA|Moons (Rashid) 2-0.

• PIE|Smug (Balrog) beat Wave|AutoMattock (Urien) 2-1.

• A4|Punk (Nash) beat GIAC|KingBuffalo (Laura) 2-0.

Street Fighter 5 — Partial Top 32 battle log


• EG|NYChrisG (Guile) beat Chris Hu (Akuma) 2-0.

• GoldenCen (Dhalsim) beat LI Joe (Urien) 2-0.

• GTG|MikeAndIke12 (Laura) beat Dieminion (Guile) 2-0.

• TA|Moons (Rashid) beat BedTimeBuddy (Ibuki) 2-0.

• Wave|AutoMattock (Urien) beat Bri4n_F (Balrog) 2-1.

• PIE|Smug (Balrog) beat DF|TrueLionheart (Necalli) 2-0.

• A4|Punk (Nash) beat Umali (Karin) 2-0.

• GIAC|KingBuffalo (Laura) beat OMGItzAndre (R. Mika) 2-0.

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 — Results


1. PG|RayRay (Magneto, Dr. Doom, Sentinel)
2. PG|Coach Steve (Nova, Spencer, Dr. Doom)
3. ANBU|Punisher (M.O.D.O.K., Hawkeye, Rocket Raccoon | M.O.D.O.K., Rocket Raccoon, Strider)
4. Flux (Zero, Vergil, Dante)
5. Unkn0wn (Wesker, Sentinel, C. Viper | Others)
5. EG|NYChrisG (Morrigan, Dr. Doom, Vergil)
7. Solo Sool (Dormammu, Dr. Strange, Dante)
7. DCB|Boog (Wolverine, Dr. Doom, Vergil)

9. FGTV|Sion (Magneto, Dr. Doom, Sentinel)
9. DCB|ChrisD
9. Jesse (Captain America, Rocket Raccoon, Dr. Strange)
9. KPB|Randomfiend (Nova, Spencer, Dr. Doom)
13. BFGC|K-Money
13. NoLife
13. TE|Walrus (Tron, Haggar, Shuma-Gorath)
13. Caliburger|JSong (Nova, Spencer, Dr. Doom)

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 — Top 8 battle log


• Grand finals, first set: PG|RayRay (Magneto, Dr. Doom, Sentinel) eliminated PG|Coach Steve (Nova, Spencer, Dr. Doom) 3-1.

• Losers finals: PG|Coach Steve (Nova, Spencer, Dr. Doom) eliminated ANBU|Punisher (M.O.D.O.K., Hawkeye, Rocket Raccoon) 3-1.

• Losers semi-finals: ANBU|Punisher (M.O.D.O.K., Hawkeye, Rocket Raccoon) eliminated Flux (Zero, Vergil, Dante) 3-1.

• Winners finals: PG|RayRay (Magneto, Dr. Doom, Sentinel) beat PG|Coach Steve (Nova, Spencer, Dr. Doom) 3-2.

• Flux (Zero, Vergil, Dante) eliminated EG|NYChrisG (Morrigan, Dr. Doom, Vergil) 3-2.

• ANBU|Punisher (M.O.D.O.K., Hawkeye, Rocket Raccoon) eliminated Unkn0wn (C. Viper, Dr. Doom, Phoenix | Magneto, Morrigan, Phoenix) 3-2.

• Flux (Zero, Vergil, Dante) eliminated DCB|Boog (Wolverine, Dr. Doom, Vergil) 3-0.

• ANBU|Punisher (M.O.D.O.K., Hawkeye, Rocket Raccoon) eliminated Solo Sool (Dormammu, Dr. Strange, Dante) 3-1.

• Winners semi-finals: PG|RayRay (Magneto, Dr. Doom, Sentinel) beat EG|NYChrisG (Morrigan, Dr. Doom, Vergil) 3-2.

• Winners semi-finals: PG|Coach Steve (Nova, Spencer, Dr. Doom) beat Unkn0wn (Wesker, Dr. Doom, Phoenix | Wesker, Sentinel, C. Viper) 3-1.

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 — Partial Top 16 battle log


• EG|NYChrisG (Morrigan, Dr. Doom, Vergil) beat FGTV|Sion (Magneto, Dr. Doom, Sentinel) 3-0.

• Unkn0wn (Wesker, Sentinel, C. Viper) beat KPB|Randomfiend (Nova, Spencer, Dr. Doom) 3-1.

• PG|RayRay (Magneto, Dr. Doom, Sentinel) beat ANBU|Punisher (M.O.D.O.K., Rocket Raccoon, Strider) 3-0.

• PG|Coach Steve (Nova, Spencer, Dr. Doom) beat DCB|Boog (Wolverine, Dr. Doom, Vergil) 3-2.

Dead or Alive 5: Last Round — Results


1. UGS|XCaliburBladez (Rachel, Eliot, Alpha-152)
2. FSD|Rikuto (Bayman)
3. FOX|SonicFox (Christie, Rachel, Marie Rose)
4. MrKwiggle (Christie, Phase 4, Kasumi)
5. SYN|Jaeger (Rig)
5. SYN|BerryDiLaurentis (Christié, Rachel)
7. SYN|Rojikku (Hayate)
7. FSD|Matt Ponton (Bass, Mai)

9. GXR|AngelusDante
9. UGS|SlyBass
9. GXR|Shazzmatazzles
9. FSD|ShinRyuJin
13. NinjaGuy446
13. FSD|Lith
13. FSD|XZero264
13. Sypher

Dead or Alive 5: Last Round — Top 8 battle log


• Grand finals, first set: UGS|XCaliburBladez (Rachel) eliminated FSD|Rikuto (Bayman) 3-0.

• Losers finals: FSD|Rikuto (Bayman) eliminated FOX|SonicFox (Rachel, Christie) 3-0.

• Losers semi-finals: FOX|SonicFox (Christie, Rachel) eliminated MrKwiggle (Kasumi) 2-1.

• Winners finals: UGS|XCaliburBladez (Alpha-152, Rachel) beat FSD|Rikuto (Bayman) 3-2.

• MrKwiggle (Christie) eliminated SYN|BerryDiLairentis (Christie) 2-0.

• FOX|SonicFox (Christie) eliminated SYN|Jaeger (Rig) 2-0.

• SYN|BerryDiLaurentis (Rachel, Christie) eliminated FSD|Matt Ponton (Mai, Bass) 2-1.

• SYN|Jaeger (Rig) eliminated SYN|Rojikku (Hayate) 2-1.

• Winners semi-finals: UGS|XCaliburBladez (Eliot) beat MrKwiggle (Phase 4) 2-0.

• Winners semi-finals: FSD|Rikuto (Bayman) beat FOX|SonicFox (Marie Rose) 2-0.

Pokkén Tournament — Results


1. CatFight (Chandelure)
2. LingLing (Suicune, Lucario)
3. NGI|AngelDarksong (Blaziken)
4. KOA|Sandman (Charizard)
5. BadIntent (Shadow Mewtwo)
5. Madluk (Gengar)
7. Burnside (Suicune)
7. Rasenryu (Gardevoir)

Pokkén Tournament — Top 8 battle log


• Grand finals, second set: CatFight (Chandelure) eliminated LingLing (Suicune, Lucario) 3-1.

• Grand finals, first set: LingLing (Suicune) beat CatFight (Chandelure) 3-1.

• Losers finals: LingLing (Suicune) eliminated NGI|AngelDarksong (Blaziken) 3-1.

• Losers semi-finals: LingLing (Suicune) eliminated KOA|Sandman (Charizard) 2-1.

• Winners finals: CatFight (Chandelure) beat NGI|AngelDarksong (Blaziken) 3-1.

• LingLing (Lucario) eliminated Madluk (Gengar) 2-0.

• KOA|Sandman (Charizard) eliminated BadIntent (Shadow Mewtwo) 2-0.

• Madluk (Gengar) eliminated Rasenryu (Gardevoir) 2-1.

• KOA|Sandman (Charizard) eliminated Burnside (Suicune) 2-0.

• Winners semi-finals: NGI|AngelDarksong (Blaziken) beat LingLing (Lucario, Suicune) 2-0.

• Winners semi-finals: CatFight (Chandelure) beat BadIntent (Shadow Mewtwo) 2-1.

Guilty Gear Xrd Revelator — Results


1. TSB|Blaze (Raven)
2. D-Link|LordKnight (Millia)
3. Alex Smith (May)
4. Sway (Jam)
5. Chachaman (Millia)
5. MTB|HDCloud (Potemkin, Leo)
7. Mr. Bisonpolis (Axl)
7. DaiAndOh (Venom)

Guilty Gear Xrd Revelator — Top 8 battle log


• Grand finals, second set: TSB|Blaze (Raven) eliminated D-Link|LordKnight (Millia) 3-2.

• Grand finals, first set: D-Link|LordKnight (Millia) beat TSB|Blaze (Raven) 3-1.

• Losers finals: D-Link|LordKnight (Millia) eliminated Alex Smith (May) 3-1.

• Winners finals: TSB|Blaze (Raven) beat Alex Smith (May) 3-0.

• Losers semi-finals: D-Link|LordKnight (Millia) eliminated Sway (Jam) 2-0.

• D-Link|LordKnight (Millia) eliminated MTB|HDCloud (Leo) 2-0.

• MTB|HDCloud (Potemkin) eliminated DaiAndOh (Venom) 2-1.

• Sway (Jam) eliminated Chachaman (Millia) 2-1.

• Chachaman (Millia) eliminated Mr. Bisonopolis (Axl) 2-1.

• Winners semi-finals: TSB|Blaze (Raven) beat D-Link|LordKnight (Millia) 2-1.

• Winners semi-finals: Alex Smith (May) beat Sway (Jam) 2-0.

Mortal Kombat XL — Results


1. FOX|SonicFox (Tri-Borg - Sektor)
2. FOX|Scar (Tri-Borg - Smoke)
3. GTG|SylverRye (Liu Kang - Dragon's Fire)
4. Noble|Dragon (Kitana - Royal Storm, Kitana - Mournful, Shinnok - Impostor)
5. HZRD|XXDark (Cassie Cage - Hollywood)
5. Cossner (Tri-Borg - Sektor)
7. HZRD|KevoDaMan (Tri-Borg - Smoke)
7. RM|ForeverElite (Liu Kang - Flame Fist)

Mortal Kombat XL — Top 8 battle log


• Grand finals, second set: FOX|SonicFox (Tri-Borg - Sektor) eliminated FOX|Scar (Tri-Borg - Smoke) 3-1.

• Grand finals, first set: FOX|Scar (Tri-Borg - Smoke) beat FOX|SonicFox (Tri-Borg - Sektor) 3-0.

• Losers finals: FOX|Scar (Tri-Borg - Smoke) eliminated GTG|SylverRye (Liu Kang - Dragon's Fire) 3-1.

• Winners finals: FOX|SonicFox (Tri-Borg - Sektor) beat FOX|Scar (Tri-Borg - Smoke) 3-1.

• Losers semi-finals: GTG|SylverRye (Liu Kang - Dragon's Fire) eliminated Noble|Dragon (Kitana - Mournful) 3-2.

• GTG|SylverRye (Liu Kang - Dragon's Fire) eliminated Cossner (Tri-Borg - Sektor) 3-0.

• Noble|Dragon (Kitana - Royal Storm) eliminated HZRD|XXDark (Cassie Cage - Hollywood) 3-1.

• GTG|SylverRye (Liu Kang - Dragon's Fire) eliminated RM|ForeverElite (Liu Kang - Flame Fist) 3-2.

• HZRD|XXDark (Cassie Cage - Hollywood) eliminated HZRD|KevoDaMan (Tri-Borg - Smoke) 3-2.

• Winners semi-finals: FOX|SonicFox (Tri-Borg - Sektor) beat Noble|Dragon (Shinnok - Impostor) 3-0.

• Winners semi-finals: FOX|Scar (Tri-Borg - Smoke) beat Cossner (Tri-Borg - Sektor) 3-0.

King of Fighters 14 — Results


1. RG|PachuKOF (Choi, Kim, Benimaru | Gang-Il, Benimaru, Kim )
2. EG|NYChrisG (Robert, King, Benimaru)
3. GIAC|Spratley (Mature, Luong, Vice)
4. PG|Coach Steve (Gang-Il, Terry, Mai)
5. DC|LazieFreddy (Mai, Leona, Robert)
5. SJ|Shakugan (King, Nakoruru, Mai)
7. MST|VicViper (Mian, Hein, Verse)
7. AmishMike (Robert, Iori, Mai)

King of Fighters 14 — Top 8 battle log


• Grand finals, first set: RG|PachuKOF (Choi, Benimaru, Kim) eliminated EG|NYChrisG (Robert, King, Benimaru) 3-0.

• Losers finals: EG|NYChrisG (Robert, King, Benimaru) eliminated GIAC|Spratley (Mature, Luong, Vice) 2-1.

• Winners finals: RG|PachuKOF (Choi, Kim, Benimaru) beat GIAC|Spratley (Mature, Luong, Vice) 2-0.

• Losers semi-finals: EG|NYChrisG (Robert, King, Benimaru) eliminated PG|Coach Steve (Gang-Il, Terry, Mai) 2-0.

• EG|NYChrisG (Robert, King, Benimaru) eliminated DC|LazieFreddy (Mai, Leona, Robert) 2-0.

• DC|LazieFreddy (Mai, Leona, Robert) eliminated MST|VicViper (Mian, Hein, Verse) 2-0.

• PG|Coach Steve (Gang-Il, Terry, Mai) eliminated SJ|Shakugan (Mai, King, Nakoruru) 2-0.

• PG|Coach Steve (Gang-Il, Terry, Mai) eliminated AmishMike (Robert, Iori, Mai) 2-0.

• Winners semi-finals: RG|PachuKOF (Gang-Il, Benimaru, Kim) beat SJ|Shakugan (King, Nakoruru, Mai) 2-0.

• Winners semi-finals: GIAC|Spratley (Mature, Luong, Vice) beat EG|NYChrisG (Robert, King, Benimaru) 2-1.

BlazBlue: Central Fiction — Results


1. AM|Coma (Nine the Phantom)
2. Flux (ν -No.13-)
3. D-Link|LordKnight (Makoto)
4. Floatwater (Naoto)
5. Enigma (Nine the Phantom)
5. Arklancer (μ -No.12-)
7. Darklight
7. Livedrellik (Tager)

BlazBlue: Central Fiction — Top 8 battle log


• Grand finals, second set: AM|Coma (Nine the Phantom) eliminated Flux (ν -No.13-) 3-1.

• Grand finals, first set: AM|Coma (Nine the Phantom) beat Flux (ν -No.13-) 3-2.

• Losers finals: AM|Coma (Nine the Phantom) eliminated D-Link|LordKnight (Makoto) 3-0.

• Winners finals: Flux (ν -No.13-) beat D-Link|LordKnight (Makoto) 3-1.

• Losers semi-finals: AM|Coma (Nine the Phantom) eliminated Floatwater (Naoto) 2-0.

• AM|Coma (Nine the Phantom) eliminated Enigma (Nine the Phantom) 2-0.

• Enigma (Nine the Phantom) eliminated Darklight.

• Floatwater (Naoto) eliminated Arklancer (μ -No.12-) 2-0.

• Arklancer (μ -No.12-) eliminated Livedrellik (Tager) 2-1.

• Winners semi-finals: Flux (ν -No.13-) beat AM|Coma (Nine the Phantom) 2-0.

• Winners semi-finals: D-Link|LordKnight (Makoto) beat Floatwater (Naoto) 2-1.

Injustice: Gods Among Us — Results


1. FOX|SonicFox (Batgirl, Killer Frost, The Joker, Others)
2. ForeverKing (Wonder Woman, Sinestro, Deathstroke, Others)
3. EMP|KDZ (Superman, Wonder Woman)
4. KN|MikeMetroid (Solomon Grundy)
5. PG|Coach Steve (Aquaman)
5. CT-Dom (Black Adam)
7. Noble|Dragon (Aquaman, Catwoman)
7. Heel|Argenrost (Nightwing)

Injustice: Gods Among Us — Top 8 battle log


• Grand finals, second set: FOX|SonicFox (The Flash, Batgirl) eliminated ForeverKing (Zod, Aquaman, Martian Manhunter) 3-2.

• Grand finals, first set: ForeverKing (Deathstroke) beat FOX|SonicFox (Harley Quinn, Zod) 3-0.

• Losers finals: ForeverKing (Sinestro) eliminated EMP|KDZ (Superman) 3-0.

• Winners finals: FOX|SonicFox (Killer Frost) beat ForeverKing (Wonder Woman) 3-1.

• Losers semi-finals: EMP|KDZ (Superman) eliminated KN|MikeMetroid (Solomon Grundy) 3-1.

• KN|MikeMetroid (Solomon Grundy) eliminated PG|Coach Steve (Aquaman) 3-1.

• PG|Coach Steve (Aquaman) eliminated Noble|Dragon (Aquaman, Catwoman) 3-0.

• EMP|KDZ (Superman) eliminated CT-Dom (Black Adam) 3-2.

• EMP|KDZ (Superman, Wonder Woman) eliminated Heel|Argenrost (Nightwing) 3-2.

• Winners semi-finals: ForeverKing (Shazam, Lobo, The Flash) beat KN|MikeMetroid (Solomon Grundy) 3-2.

• Winners semi-finals: FOX|SonicFox (The Joker) beat CT-Dom (Black Adam) 3-1.

Smash Bros. Wii U — Results


1. IMT|ANTi (Mario, Cloud)
2. cR|Dekillsage (Fox)
3. ESE|Oatmeal (Meta Knight)
4. Riz (Sheik, Meta Knight)
5. Arhungry (Corrin, Cloud)
5. iModerz (Fox)
7. AFlailingGiraffe (Bayonetta, Cloud, Diddy Kong)
7. Camalange (Sonic)

Smash Bros. Wii U — Top 8 battle log


• Grand finals, second set: IMT|ANTi (Mario, Cloud) eliminated cR|Dekillsage (Fox) 3-1.

• Grand finals, first set: cR|Dekillsage (Fox) beat IMT|ANTi (Mario) 3-2.

• Losers finals: cR|Dekillsage (Fox) eliminated ESE|Oatmeal (Meta Knight) 3-1.

• Winners finals: IMT|ANTi (Mario) beat cR|Dekillsage (Fox) 3-0.

• Losers semi-finals: ESE|Oatmeal (Meta Knight) eliminated Riz (Meta Knight) 3-2.

• Riz (Sheik) eliminated iModerz (Fox) 3-1.

• ESE|Oatmeal (Meta Knight) eliminated Arhungry (Corrin, Cloud) 3-0.

• iModerz (Fox) eliminated Camalange (Sonic) 3-0.

• ESE|Oatmeal (Meta Knight) eliminated AFlailingGiraffe (Bayonetta, Cloud, Diddy Kong) 3-1.

• Winners semi-finals: cR|Dekillsage (Fox) beat Arhungry (Corrin) 3-0.

• Winners semi-finals: IMT|ANTi (Mario) beat Riz (Sheik) 3-0.

Soul Calibur 5 — Results


1. 8WR|PartyWolf (Algol, Xiba)
2. Linkorz (Siegfried)
3. JJJ (Mitsurugi)
4. ZeroEffect (Leixia)
5. KOA|Sandman (Viola)
5. CorrectDefense (Patroklos, Mitsurugi)
7. FSD|Rikuto (Astaroth)
7. Drucifer (Algol, Nightmare)

Soul Calibur 5 — Top 8 battle log


• Grand finals, first set: 8WR|PartyWolf (Xiba) eliminated Linkorz (Siegfried) 3-0.

• Losers finals: Linkorz (Algol) eliminated JJJ (Mitsurugi) 3-2.

• Losers semi-finals: Linkorz (Siegfried) eliminated ZeroEffect (Leixia) 3-0.

• Winners finals: 8WR|PartyWolf (Algol) beat JJJ (Mitsurugi) 3-0.

• Linkorz (Siegfried) eliminated KOA|Sandman (Viola) 3-1.

• ZeroEffect (Leixia) eliminated CorrectDefense (Patroklos) 3-0.

• Linkorz (Siegfried) eliminated FSD|Rikuto (Astaroth) 3-0.

• ZeroEffect (Leixia) eliminated Drucifer (Algol, Nightmare) 3-2.

• Winners semi-finals: JJJ (Mitsurugi) beat KOA|Sandman (Viola) 3-1.

• Winners semi-finals: 8WR|PartyWolf (Xiba, Algol) beat CorrectDefense (Patroklos, Mitsurugi) 3-2.

Killer Instinct — Results


1. NS|Cupcake (Sabrewulf)
2. DF|PinkDiamond (Maya)
3. UA|Bass (Spinal, Mira)
4. Circa|Nicky (Fulgore, Mira)
5. FightRashFight (Rash)
5. Voltage|DramanK (Mira)
7. ELV|Grief (Maya, Orchid)
7. RM|Cloud (Glacius)

Event Schedule


Winter Brawl 11 Event Schedule image #1 Winter Brawl 11 Event Schedule image #2 Winter Brawl 11 Event Schedule image #3
Click images for larger versions

Schedule image courtesy of AceKingOffSuit.
Contributions to this story have been made by DeAnthrax.
Load comments (56)